MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI

REGION ŁÓDŹ - GÓRNA

Turniej Piłkarski GÓRNA CUP

W dniu 21 listopada 2009r na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 22 spotkało sie 7 reprezentacji piłkarskich a mianowicie: Regiony IPA

Łódź-Widzew, Łódź-Śródmieście, Bełchatów, Komisariatu VIII Policji Łódź-Górna, Państwowej Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5, Aresztu Śledczego w Łodzi, oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 22 w Łodzi. Ostatnia ze zgłoszonych drużyn tj. drużyna Straży Granicznej nie zgłosiła się wobec czego wszystkie mecze z jej udziałem zostały zakończone wynikiem 0:3. Drużyny podzielone na dwie grupy zaczęły eliminacje każdy z każdym w swojej grupie.

2. Areszt Śledczy – IPA Widzew 7:5

Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie i były ogromnie zacięte jednak wyłoniły one dwóch faworytów reprezentacje Aresztu Śledczego w Łodzi oraz Region Łódź-Śródmieście. Po krótkiej przerwie Region Łódź Widzew zmierzył się z Regionem Bełchatów w walce o 3 miejsce wygrywając 12:6.
Finał

1. IPA Widzew – IPA Bełchatów 12:6
  2. IPA Śródmieście – Areszt Śledczy 3:7

Po bardzo zaciętym meczu finałowym przerwanym na krótko przez kontuzje bramkarza AŚ w Łodzi turniej zakończył się wyłaniając zwycięzcę, którym został:
ARESZT ŚLEDCZY W ŁODZI
Puchary zwycięzcom wręczali: Prezes Łódzkiej Grupy Wojewódzkiej IPA Janusz Kuropatwa, Komendant Komisariatu VIII Policji w Łodzi mł. insp. Dariusz Partyka oraz dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 w Łodzi mgr inż. Ryszard Kaźmierczak.