MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI

REGION ŁÓDŹ - GÓRNA

TURNIEJ TENISA O PUCHAR JESIENI 2014

22 listopada po raz kolejny w sali gimnastycznej Zespołu Szkól ponadgimnazjalnych nr 22 w Łodzi zebrali się miłośnicy celuloidowej piłeczki na Turnieju Tenisa Stołowego o PUCHAR JESIENI organizowanym przez Region IPA Łódź Górna oraz ZSP nr 22 w Łodzi. Przybyłych zawodników podzielono na grupy wiekowe pierwszą do lat 15, młodzieżową do lat 20 oraz seniorów. W grupach zawodnicy grali każdy z każdym i po wyjściu z grupy walczyli dopiero systemem pucharowym o zwycięstwo. Po zaciętych meczach klasyfikacji generalna przedstawiała się następująco:

Juniorzy
1 miejsce – Weronika Grzesiak

2 miejsce – Janek Olszewski

3 miejsce – Krzysztof Szulc

4 miejsce ex aequo – Mateusz Kwiatkowski

– Michał Czech

- Karolina Frątczak

Młodzież

Czytaj więcej...

BŁEKITNY RAJD 2014 i OBCHODY DNIA DZIECKA

Już po raz szósty Nasz region zorganizował imprezę plenerową pt. BŁĘKITNY RAJD. Tym razem miała miejsce w Łagiewnickim Lesie i połączona była z obchodami 20-lecia sekcji konnej Straży Miejskiej w Łodzi oraz festynem z okazji Dnia Dziecka. Jak zwykle o godzinie 10.00 na trasy wyruszyli rowerzyści. Grupę juniorów poprowadziła Katarzyna Krakowska nasz zasłużony członek oraz Dyrektor Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Druga grupę bardziej wyczynową poprowadzili członkowie naszego Regionu.

Najmłodsi uczestnicy dzięki urozmaiconej rzeźbie tej części Parku wzięli udział w konkursie sprawnościowym na najszybszy podjazd pod jedno ze wzgórz. Wygrała koleżanka Wiktoria, której gratulujemy kondycji. O godzinie 12 obydwie grupy wróciły na miejsce startu gdzie odbyło się wiele ciekawych konkursów z nagrodami oraz mini zawodów sportowych. Główną atrakcją tego dnia był szereg pokazów i konkursów hippicznych w których udział wzięli f-sze Straży Miejskiej i Policji oraz członkowie Grupy Rekonstrukcyjnej im mjr Hubala oraz panie z klubu Jeździeckiego VIKI .

Czytaj więcej...

Turniej Wielkanocny 2014 Dzień Drugi

W sobotę 22 marca 2014r już po raz kolejny w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 zagościli sympatycy małej białej piłeczki. W tym roku nietypowo gdyż dzień wcześniej zostały rozegrane zawody w klasie młodzieży w postaci I Turnieju Szkół Zawodowych w Łodzi. Zjechali do nas zawodnicy z Kielc, Radomia, Mławy no i oczywiście rodzimi Łodzianie przedstawiciele służb mundurowych oraz reprezentanci Łódzkich szkół zawodowych gościliśmy również zawodników najmłodszych w klasie do lat 15.

Czytaj więcej...

Turniej Wielkanocny 2014 Dzień Pierwszy

Piękna pogoda, w piątek 21 marca, nie skusiła zawodników, którzy w liczbie aż 42 stawili się na turniej tenisa stołowego szkół zawodowych organizowany w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22. Do naszej szkoły wiodła ich woń gotowanej na szkolnym boisku, w prawdziwej kuchni polowej, grochówki. Przybyli wraz z nauczycielami uczniowie reprezentowali 11 łódzkich szkół: Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno–Hotelarskich, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 17, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 i Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1. Zawodnicy rozgrywali swoje mecze w 7 grupach po 6 osób systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej...

VIII BAL POLICJANTA za nami!!!

1 marca 2014r już po raz ósmy na sali weselnej "Zielone Zacisze" w Łodzi spotkali się członkowie IPA, sympatycy oraz f-sze Policji wraz z rodzinami aby pożegnać karnawał. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji fotograficznej i oczywiście zapraszamy za rok :)

Czytaj więcej...