MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI

REGION ŁÓDŹ - GÓRNA

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2015

5 grudnia na terenie Zespołu szkół ponadgimnazjalnych nr 22 w Łodzi odbył się okolicznościowy „MIKOŁAJKOWY Turniej Tenisa Stołowego” tym razem. W turnieju wzięli udział reprezentacji IPA. Policji, Wojska, łódzkich szkół no i oczywiście dzieci. Na turnieju nie mogło braknąć również gościa specjalnego – Świętego Mikołaja z Laponii, który rozdawał prezenty. Jak zwykle zawodników podzielono na kategorie wiekowe. W eliminacjach zawodnicy grali systemy każdy z każdym, a najlepsi zawodnicy walczyli o trofea systemem pucharowym. I tak po wielu zaciętych pojedynkach wyłoniono zwycięzców.

Klasyfikacja generalna wygląda następująco:

Czytaj więcej...

WIELKANOCNY Turniej Tenisa Stołowego 2015 Dzień II

Pierwszego dnia wiosny 21 marca 2015r już po raz kolejny w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 przybyli entuzjaści małej celuloidowej piłeczki. (Dzień wcześniej zostały rozegrany II Turniej Szkół Zawodowych w Łodzi w tenisie stołowym.) Zjechali do nas zawodnicy z Kielc, Radomia, Mławy no i oczywiście rodzimi Łodzianie przedstawiciele służb mundurowych oraz reprezentanci Łódzkich szkół zawodowych gościliśmy również zawodników najmłodszych w klasie do lat 15.

Wszyscy zawodnicy zostali podzielenie na grupy gdzie każdy rozgrywał mecz z każdym a po wyjściu z grupy zawodnicy grali systemem pucharowych. W trakcie turnieju można było posilić się gorącym żurkiem z wojskowej kuchni. Po wielu zaciętych bojach klasyfikacji wyglądała następująco.
Klasa juniorów:
Miejsce 1 – Weronika Grzesiak
Miejsce 2 – Jan Olszewski
Miejsce 3 –Mateusz Kwiatkowski
Miejsce 4 – Krzysztof Szulc

Miejsce 5 - Michał Czech

Czytaj więcej...

Bal Policjanta 2015

14 lutego na sali "ZIELONE ZACISZE" w Łodzi już po raz IX mieliśmy przyjemność bawić się na Balu Policjanta. W tym roku w dniu św. Walentego na sali bawiło się 120 funkcjonariuszy Policji z garnizonu łódzkiego, członków regionów Polesie, Górna oraz Widzew jak również szereg sympatyków naszego stowarzyszenia. . Zapraszamy do oglądania galerii.

ZAPRASZAMY ZA ROK NA KOLEJNY X JUBILEUSZOWY BAL POLICJANTA

ZAPOWIADAMY NIESPODZIANKI

Zapisy prowadzimy już od października

Czytaj więcej...