Bal Policjanta 2015
14 lutego na sali "ZIELONE ZACISZE" w Łodzi już po raz IX mieliśmy przyjemność
bawić się na Balu Policjanta. W tym roku w dniu św. Walentego na sali bawiło się 120 funkcjonariuszy Policji z garnizonu łódzkiego, członków regionów Polesie, Górna oraz Widzew jak również szereg sympatyków naszego stowarzyszenia. . Zapraszamy do oglądania galerii.
ZAPRASZAMY ZA ROK NA KOLEJNY X JUBILEUSZOWY BAL POLICJANTA
ZAPOWIADAMY NIESPODZIANKI
Zapisy prowadzimy już od października

