MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI

REGION ŁÓDŹ - GÓRNA

I piknik strzelecki

2 czerwca 2018r na terenie strzelnicy myśliwskiej w Okręglicy k/Sieradza odbył się I PIKNIK STRZELECKI zorganizowany przez Region Łódź – Górna. Było to nasze największe przedsięwzięcie w historii Regionu pod względem logistycznym. W imprezie wzięło udział 103 uczestników w tym członkowie regionu, f-sze Policji i Straży Granicznej oraz ich rodziny. Nad bezpieczeństwem strzelających czuwało 13 instruktorów strzelectwa. Większość osób miała możliwość pierwszy raz w życiu strzelania z broni ostrej (nietypowej i historycznej). Piknik odbył się na 4 osiach strzeleckich :

Czytaj więcej...

Turniej tenisa stołowego 2018 o PUCHAR WIOSNY

21 kwietnia o godzinie 10.00 na terenie Zespołu Szkól Samochodowych i Mechatronicznych w Łodzi na ulicy Przybyszewskiego 73/75 spotkali się fani małej celuloidowej piłeczki. Kilkunastu zawodników podzielonych na dwie grupy wiekowe walczyło o „PUCHAR WIOSNY” W rezultacie szeregu zaciętych pojedynków wyłoniono zwycięzców”

Czytaj więcej...

XI BAL Policjanta za nami

10 lutego br na sali "ZIELONE ZACISZE" w Łodzi po raz kolejny mieliśmy przyjemność bawić się na Balu Policjanta. W tym roku na sali bawiło się 160 funkcjonariuszy Policji z garnizonu łódzkiego, członków regionów Polesie, Górna oraz Centrum jak również szereg sympatyków naszego stowarzyszenia. Zapraszamy do oglądania galerii.

ZAPRASZAMY ZA ROK NA KOLEJNY BAL POLICJANTA

Czytaj więcej...