MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI

REGION ŁÓDŹ - GÓRNA

Piknik Strzelecki 2019

            W sobotę 29 czerwca 2019 roku w Okręglicy odbyła się druga już edycja Pikniku Strzeleckiego w Okręglicy koło Sieradza organizowanego przez IPA Łódź Górna i SFSM 003 piknik2019 BASTION.

            Od wczesnych godzin rannych mieliśmy udostępnioną na ten dzień strzelnicę myśliwską, na której wykorzystaliśmy cztery osie strzeleckie.

Pierwsza grupa osób-organizatorów na miejsce dotarła już przed godziną siódmą rano i zaczęły się intensywne przygotowania do pikniku tak, aby najbardziej wymagający uczestnicy wyszli z „bananem” na twarzy.  Rozstawiono banery BASTION i IPA Łódź Górna, namioty, tarcze strzeleckie, krzesła i ławki. Później omówiono wśród organizatorów warunki uczestnictwa i zasady bezpieczeństwa (nigdy nie za dużo na ten temat).

I przyszedł moment, na który czekali organizatorzy – prezentacja udostępnionej na czas pikniku broni ? Krótka sesja fotograficzna zrobiona przez jednego z członków BASTION-u
i broń rozłożona na poszczególne osie:

  1. Karabiny centralnego zapłonu
  2. Pistolety i rewolwery
  3. Karabiny bocznego zapłonu
  4. Strzelby

Czytaj więcej...

XII BAL POLICJANTA 2019r

Po raz XII na sali ZIELONE ZACISZE spotkali się mundurowi wraz z rodzinami i znajomymi aby pożegnać tegoroczny karnawał. Ponad 160 osób bawiło się do białego rana.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i zapraszamy za rok.

  • 001_bal_2019
  • 002_bal_2019
  • 003_bal_2019